Published On: 15 Gusht, 2016

Përgjigja e nxehtë e Vlorës për Sarandën/Kush i ka femrat më seksi?

Shkrimi i publikuar sot lidhur me tatunë me flutur në pjesët intime të një vajze në Sarandë u bë mënjeherë hit në rrjet.

Por nuk ka vonuare dhe përgjigja e Vlorës.

Pamjet që mbërrijnë nga festat rinore në lokalet buzë detit në qytetin e flamurit nuk janë më pak të nxehta.

Më poshtë disa nga momentet më kyçe, ku djemtë simpatikë dhe vajzat që shpalosin hiret e tyre më së miri, janë imazhi i kësaj vere në bregdetin e jugut.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...