Published On: 27 Prill, 2017

Përgjaket Zoran Zaev

Protuesit dhe mbështetësit e VMRO-së kanë gjuajtur me gjësende të rënda deputetët e Parlamentit të Maqedonië.

Reporteri i agjecisë së lajmeve INA njofton se lideri i LSDM-së është goditur dhe përgjakur në kokë. Në këtë tollovi të madhe, në këto momente kanë arritur forcat speciale policore për ndërhyrje të shpejtë, të cilët pritet të marrin masat e nevojshme për mbrojtjen e deputetëve.  (INA)

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...