Published On: 16 Gusht, 2016

Përgatitjet e fundit për vizitën e Biden, lahen edhe rrugët (Foto)

Zëvendëspresidenti amerikan Joe Biden natën vonë ateron në aeroportin e Prishtinës, e nga aty do të vendoset në një hotel në qendër të kryeqytetit.

Për ta pritur sa më mirë Biden dhe familjen e tij, institucionet po bëjnë përgatitjet e fundit, shkruan Gazeta Express.

Madje, për zëvendëspresidentin e SHBA’ve po pastrohen edhe rrugët.

E kjo punë po kryhet me gyp të thjeshtë të ujit nga një punëtor i sigurimit. /GazetaExpress/.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...