Published On: 15 Qershor, 2016

Përfundon pjesa e parë, Shqipëria e barabartë me Francën (Foto+Video)

Ka përfunduar pjesa e parë në mes të Francës e Shqipërisë

Franca dhe Shqipëria janë duke dhuruar spektakël për gjithë tifozët e pranishëm në në stadiumin ‘Vélodrome’.

Për dallim nga ndeshja me Zvicrën, Kombëtarja shqiptare bëri një paraqitje tejet të mirë në pjesën e parë ndaj Francës, duke krijuar edhe raste shënimi përmes Sadikut e Lenjanit – por 45 minutat përfunduan ashtu siç filloi ndeshja, 0:0.

Më poshtë keni edhe disa nga fotografit më të mira të ndeshjes:

Tifozet seksi shqiptare pushtojnë stadiumin (Foto)
moma 3
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...