Published On: 10 Korrik, 2016

Përfundon baras koha e rregullt, finalja vendoset pas vazhdimeve

Ka përfunduar pa gola koha e rregullt e finales së Euro 2016 mes Portugalisë dhe Francës

Ekipet tani do të luajnë dy vazhdime nga 15 minuta për të caktuar fituesin e Euro 2016.

Nëse asnjëra kombëtare nuk arrin të fitojë as në 30 minutat e ardhshëm, fituesi caktohet përmes gjuajtjes së penaltive.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...