Published On: 26 Prill, 2016

Përfundoi protesta në Tetovë (Foto/Video)

Sonte protestat u mbajtën edhe në Tetovë, e cila filloi para Gjykatës Themelore , ku protestuesit ishin mbledhur për të kërkuar drejtësi dhe në mbështetje të Prokurorisë Speciale, njofton TetovaSot.

Më pas protestuesit u zhvendosen në qendrën e qytetit duke brohoritur për dorëheqjen e Ivanovit dhe duke kërkuar drejtësi në vend dhe dorëheqjen e pushtetit aktual.

Protesta përfundoi e qetë dhe nuk ka pasur asnjë incident./TetovaSot.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...