Published On: 15 Shtator, 2016

Përfshihet nga zjarri një zyrë në Radiologji

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Prishtinë, gjatë ditës së djeshme raportohet se një zyre në repartin e Radiologjisë është përfshirë nga zjarri.

Në njoftim të Policisë thuhet se njësitet policore dhe ekipi i zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Dyshohet se shkaktar i zjarrit ka qenë energjia elektrike. Përveç dëmeve materiale nuk ka të lëndu
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...