Kronike

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Tophane (Video/Foto)

Gjatë orëve të vona të natës një shtëpi në lagjen Tophane, është përfshirë nga zjarri.

Sipas banorëve, nuk ka persona të lënduar por është nevojitur më shumë se 40 minuta deri në ardhjen e ekipit të zjarrfikësve, raporton Indeksonline.

Zjarri në shtëpinë në fjalë ka nisur në orën 2 dhe ka përfshirë gjithë shtëpinë./Indeksonline/

    

TEMAT:

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *