Published On: 31 Janar, 2016

Përfshihen nga zjarri një shtëpi dhe një banesë në Pejë

  • Dy vendbanime në Pejë janë përfshirë nga zjarri.

Nuk ka lëndime në njerëz, veçse janë shkaktuar dëme të mëdha materiale./Kosovapress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...