Published On: 27 Dhjetor, 2015

Perez i fiksuar, e dëshiron yllin e Barcelonës

Florentino Perez është i fiksuar pas Neymarit.

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ende nuk është pajtuar që Neymar ka zgjedhur dhe është transferuar në Barcelona, pavarësisht se tashmë kanë kaluar 2 vite e gjysmë.

Sport shkruan se, Perez është i fiksuar pas sulmuesit brazilian dhe e dëshiron atë me çdo kusht në Real Madrid.

Neymar ka shkëlqyer në dy vitet e fundit me Barcelonën dhe këtë edicion është edhe në top treshe për të fituar Topin e Artë, së bashku me Messin dhe Ronaldon.

Dëshira e Perezit vështirë se do të realizohet, pasi vet lojtari e ka thënë disa herë se është i lumtur në Kataluni dhe se Barcelona është skuadra e tij e zemrës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...