Published On: 15 Janar, 2016

Perez është lodhur me sjelljet e Ronaldos

  • Florentino Perez duket se është lodhur me sjelljet e Cristiano Ronaldos.

“El Confidencial” shkruan që presidentit të Real Madridit, Florentino Perez, i ka humbur durimi në lidhje me sjelljet e  tre herë fituesit të Topit të Artë, Cristiano Ronaldos.

Perez e ka marrë në sy të keq portugezin që prej disa muajsh, kur Ronaldo e kritikoi për shkarkimin e Carlo Ancelottit.

Në këtë mënyrë, kreu i “Los Blancos” në këtë moment nuk është i gatshëm t’ia plotësojë dëshirën trajnerit Zinedine Zidane, për ta blinduar portugezin.

Mbetet të shihet nëse situata ndërmjet Perezit dhe Ronaldos do të përkeqësohet deri në atë masë, sa që ish-i i Manchester United të largohet nga “Santiago Bernabeu”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...