Published On: 8 Shkurt, 2016

“Përdhunohesha 60 herë në ditë”, rrëfimi i tmerrit që përjetoi skllavja e seksit

Një nënë e re që u fut në rrugën e protitucionit nga “princi i saj sharmant” ka rrëfyer për Daily Mail historinë e saj dhe tmerrin që përjetoi.

Alejandra Rodriguez u dashurua në moshën 19-vjeçare me një djalosh të moshës së sah.

Por vetëm pak kohë pasi u lidhën ai e futi në rrugën e prostitucionit ku nuk mundi të dilte për dhjetë vite me radhë.

“Jam përdhunuar më shumë se 40 mijë herë duke i sjellë mbi 1 milion dollarë të ardhura tutorit tim”, rrëfen 29-vjeçarja.

Ajo tregon se bënte seks me klientë deri në 60 herë në ditë, në varësi të kërkesave.

Ajo kujton edhe një radhë kur një klient i vendosi revolverin në gojë ndërkohë që bënte seks me të.

“Iu luta ta shkrepte armën, që t’i jepte fund vuajtjeve të mia”, rrëfen 29-vjeçarja.

Fillimisht i dashuri i saj, më vonë tutori, u tregua shumë i sjellshëm me te,transmeton Tema.

Por në momentin që ata u shpërngulën në qytetin e tij, ai e kyçi brenda në shtëpi dhe i sillte meshkuj për të bërë seks kundrejt pagesës.

Ajo u mbajt peng për dhjetë vite në Tenancingo, atë që njihet si kryeqyteti i prostitucionit në Meksikë.

girl

Abused: Three years into her slavery, she begged one of her clients - the 55th that day - to kill her with the gun he had forced into her mouth as he raped her

Fear: When she got to her boyfriend's parents' house in Tenancingo, 50km east of Mexico City, they held her prisoner and forced her into prostitution where she was forced to have sex with 60 times a day 

Tricked: Francisco became her pimp, selling her around the U.S. and Mexico for the next 10 years, for $30 a time - Alejandra estimates that she has had sex with at least 40,000 men

Tricked: Alejandra told MailOnline that over a ten-year period the man she loved would have made $1.2million from selling her body

Sex trade: Many of the girls, like Alejandra, come through Tenancingo (pictured) where many of the city's properties are paid for through human trafficking

Wealth: Tenancingo is described as the dark heart of Mexico's sex trade where a number of the garish homes like this are built on the back of prostitution and exploitation

'Hell': By the time she was 29, Alejandra was 'burned out' by the constant abuse of her body and decided to escape, to make a run for it back to her home town. Betsy Alfaro (pictured) said the organisation doesn't 'accuse, judge or condemn' the women it helps

Held: Although Alejandra was able to eventually escape, she can't report the crimes she suffered to the authorities as Francisco still has custody of their son, and he has threatened to murder him if he is ever caught. Pictured, Ms Alfaro, of the Well of Life Foundation

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...