Published On: 30 Mars, 2016

Përdhunimi e dridh Kumanovën

Horohttp://www.shqiptari.eu/ali-ahmeti-kercenon-mediat-per-seks-skandalin-e-ermira-mehmetit-me-musa-xhaferin/r në Kumanovë, përdhunohet vajzë e re. 27 vjeçarja I.D. mbrëmë dje ka paraqitur në polici se kumanovari B.N. i është kërcënuar edhe me përdorim të forcës fizike ka kryer veprime gjinore mbi vajzën. Vajza, sipas asaj që e ka paraqitur në polici, ka qenë me sulmuesin dhe pasi janë parkuar me veturën e tij në lokacion të panjohur, ka filluar t’i kërcënohet pas çka e ka përdhunuar, transmeton Lajm.

Policia ka ndërmarrë masa për pastrimin e rastit.

Lexo edhe: 

http://www.shqiptari.eu/cmenduria-erotike-e-ermira-mehmetit-me-musa-xhaferrin-epizodi-2-video/

http://www.shqiptari.eu/ali-ahmeti-kercenon-mediat-per-seks-skandalin-e-ermira-mehmetit-me-musa-xhaferin/

http://www.shqiptari.eu/shperthejne-talljet-me-skandalin-hotline-te-ermira-mehmetit-me-musa-xhaferrin-video/

http://www.shqiptari.eu/biseda-erotike-e-transkiptuar-mes-ermira-mehmetit-dhe-musa-xhaferit/

http://www.shqiptari.eu/qeveria-e-maqedonise-i-ka-shpallur-lufte-kesaj-video-don-ta-zhduk-video/

http://www.shqiptari.eu/skandal-trishtues-erotik-ermira-mehmeti-me-musa-xhaferi-ia-ha-krejt-ngulja-incizim-18/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...