Published On: 22 Korrik, 2016

Përderisa Nexhmija e zezë gëzon pension e extra tituj e ndere, reforma nw Drejtwsi që komuniste

Përderisa nuk janë dënuar krimet e komunizmit..
Përderisa nuk janë hapur dosjet ..
Përderisa ish kriminelet e diktaturës jan ne parlament..
Përderisa Nexhmija e zeze gëzon pension extra tituj e ndere..
Përderisa prokurorë të komunizmit qe ì kan duart me gjak akoma sot jan ne drejtësi..
përderisa drejtësia nuk ka shkuar në vend dhe nuk esht kërkuar asnjë falje për krimet e komunizmit ..
Atëherë Reforma në gjoja Drejtesi që komunistet duan të miratojnë është vetëm një tallje B….E me Shqipërinë….

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...