Published On: 15 Shtator, 2016

Përbërësit që eliminojnë yndyrën në gjak

Ajo çfarë ju duhet janë dy përbërës të thjeshtë të cilët do t’ju ndihmojnë të eliminoni të gjithë parazitët dhe yndyrën e grumbulluar në trup.

Në mënyrë që të ndryshoni mënyrën se si trupi i përdor yndyrnat, keni nevojë të ndryshoni mënyrën e përdorimit të depozitave të energjisë.

Në rastin e stresit të vazhdueshëm, ju mund të ndjeni nevojën për të konsumuar ushqim më shpesh, por kjo mund të jetë edhe rezultat i ekzistencës së parazitëve në stomak. Në rastin e konsumit të tepërt të ushqimeve të ëmbla, trupi mund të krijojë një terren të përkryer për parazitet.

Prandaj duhet të gjeni një mënyrë për të eliminuar yndyrën e akumuluar në trup dhe për të eliminuar parazitet njëkohësisht. Ky ilaç natyral është tepër efektiv, me 10 gram karafil të thatë dhe 100 gram fara liri

Metoda e përgatitjes:
Duhet të shtypni karafilin e thatë për ta përgatitur pluhur. Çdo mëngjes, për tre ditë, duhet të konsumoni 2 lugë pluhur të tretur(karafil i thatë)në një gotë ujë, ose së bashku me mëngjesin tuaj.

Për efekte më të mira, e merrni këtë ilaç për tre ditë dhe bëni një pushim 3-ditor, më pas përsërisni procedurën.

Pas një muaji, do të ndjeni efektet e pabesueshme dhe trupi juaj do të jetë i pastër nga parazitët dhe toksinat. Këshillohet të konsumoni minerale esenciale dhe vitamina të marra nëpërmjet ushqimeve, në mënyrë që të merrni energjinë e nevojshme çdo ditë. Në këtë mënyrë, do të ndiheni plot energji!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...