Published On: 30 Prill, 2017

Perandoria gllabëruese e vëllezërve më të ‘fuqishëm’ të Kosovës (VIDEO)

  • Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express ku është shfaqur dokumentari ekskluziv “Devollistan”; kushtuar ngritjes së dyshimtë të perandorisë së tyre financiare.

Si arritën ata brenda pak vitesh të fitojnë miliona euro, të kenë në pronësi fabrika, licenca dhe monopole?

Klikoni në videon e mëposhtme për të kuptuar më shumë rreth ngjitjes jashtëzakonisht të dyshimtë të dy vëllezërve nga Peja.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...