Published On: 23 Prill, 2016

Për vrasjen e ish-ushtarit të UÇK-së, flasin familjarët dhe bashkëluftëtarët (Video)

Dy ditë pas vrasjes misterioze të ish-pjesëtarit të UÇK-së, Bedri Curri, sot kanë folur për RTK-në familjarët e të ndjerit.

Ata kanë deklaruar se i biri i tyre nuk ka pasur problem me askënd, ndërkaq i kanë quajtur spekulime raportimet rreth arsyes së vrasjes së Bedriut, pra raportimet se ka qenë dëshmitar i Gjykatës Speciale.

Fatmir Kiçina, bashkëluftëtar i të ndjerit shprehet i shokuar me vrasjen e Currit. Tha se Bedriu ka qenë luftëtar i shquar dhe trim.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...