Published On: 24 Korrik, 2016

Për integritetin territorial ia vlenë të luftojmë edhe me armë në dorë

 

Arbër Gashi

Për integritet territorial, sovranitet shtetëror, dinjitet kombëtar dhe perspektivë të mirëfilltë euro-atlantike të kombit shqiptar ia vlenë të luftojmë edhe me armë në dorë. Shqiptarizmi nuk ka alternativë. Ai ka kundërshtarë shumë të papërfillshëm për forcën tonë demokratike, intelektuale, njerëzore dhe ushtarake. Rroftë Shqipnija e Shqiptarëve – Shqipnija etnike.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...