Published On: 23 Shkurt, 2016

Për Dybalan cdo gjë e hapur!

  • Paulo Dybala është i vetëdijshëm se Juventusi e ka shumë të vështirë ta eliminojë Bayern Munichun, por shpreson që kjo të ndodhë.

Bianconerët dhe baravarezët luajtën baras (2-2) në ndeshjen e parë në Torino dhe ekipi gjerman tash është favorit për të shkuar në çerekfinale.

“Ishim të vetëdijshëm se do të ishte shumë vështirë, por në fund i bëmë të na respektojnë. Luajtëm me zemër dhe ia dolëm të nxirrnim një barazim. Mund t’ia dalim”.

“Dhamë gjithçka kishim dhe nuk u dorëzuam në asnjë moment. Në pjesën e parë i dhamë shumë hapësira Bayernit, por luajtëm mirë në gjysmën e dytë duke bërë presion të madh”.

“Do të jetë vështirë në pjesën e dytë, pak skuadra e mposhtin Bayernin në terren të vet, por nëse luajmë me këtë zemër dhe përkushtim, atëherë mund t’ia dalim”, ka deklaruar Dybala për Mediaset Premium.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...