Published On: 6 Maj, 2016

Për çfarë biseduan Xhesika Ndoj dhe Ilir Meta?

Në mediat sociale po qarkullojnë disa foto mbi një takim mes Kreut të Kuvendit, Ilir Meta dhe këngëtares Xhesika Ndoj. Por si qëndron e vërteta?!

Opinion.al kontaktoi me këngëtaren dhe Xhesika na tregoi se ishte pikërisht ajo në këtë foto.

“Tani jam në një drekë dhe nuk dua të flas më gjatë rreth këtij takimi. Në foto me Ilir Metën jam unë bashkë me vajzën time, por s’dua të tregojë më shumë rreth asaj që biseduam me z. Meta”, u shpreh ajo.

xhesi1xhesi2

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...