Published On: 2 Prill, 2016

Për Bashën, Berisha është një nga të vdekurit e PD-së

frymez bashes

Në fjalën e sotme në Shkodër, kryetari i PD Lulzim Basha ka përmendur faktin se PD e sotme frymëzohet nga të vdekurit e saj në vite mes të cilëve përmenden dhe Sali Berishën.

“Frymëzimi ynë është Arben Broci, Bujar Bishanaku, Besnik Ceka, Nazmi Kryeziu, është Pjetër Arbnori, Azem Hajdari, Gramoz Pashko, është Sali Berisha….” theksoi Basha.

“Për këto vlera qëndrojmë, për këto qëllime ekzistojmë, luftojmë dhe do të fitojmë.”, vazhdoi ai.

Siç shikohet nga lista të gjithë ata që frymëzojnë Bashën janë të vdekur, përveç Berishës. Dhe shumica janë të vdekur prej Berishës. I vetmi shpjegim është nëse Berishën e quan as të gjallë të vdekur.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...