Published On: 7 Mars, 2016

Peja e vërshuar! (Video)

  • Qyteti i Pejës sot është vërshuar nga uji pas reshjeve të mbrëmshme. Madje, kjo komunë ka shpallur edhe gjendje të jashtëzakonshme dhe të gjitha ekipet emergjente janë në terren për të evituar dëmet.

Gjithashtu shkollat kanë ndërprerë mësimin si dhe 70 % e biznesve janë të mbyllura, ekipe të shumta po punojnë nëpër rrugët e qytetit për ta larguar ujin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...