Published On: 26 Janar, 2016

Pedro takon miqtë në Barcelonë

  • Anësori ka dështuar të lë gjurmë që nga largimi nga Katalonia dhe në kthimin e tij në qytet ka shfrytëzuar rastin për të bërë një foto me Jordi Alba.

Forma jo e mirë e Pedros, duke shtuar këtu edhe dështimet e Chelsea në Premierligë, janë arsye të mjaftueshme që atij t’i mungojë shtëpia..

Ndaj kur ai u kthye në qytetin e fëmijërisë takoi disa nga miqtë e vjetër.

Jordi Alba në Instagramin e tij ka shpërndarë një fotografi me anësorin, ku të dy shihen të buzëqeshur, kjo në kontrast me fytyrën e zemëruar që zakonisht ka në Stamford Bridge.

“Një vizitë e bukur nga vëllai im Pedro”, ka shkruar Alba poshtë fotos.

“Më mungon shumë mik, je i jashtëzakonshëm”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...