Published On: 1 Shkurt, 2016

Pedofili shqiptar kishte fotografuar edhe të bijën duke kryer marrëdhënie me burrin e saj

Ekstradimi i pedofilit shqiptar drejt Italisë pas denoncimit të një 14-vjeçareje që kërcënohej me video e foto porno nxjerr në dritë të tjera perversitete të 68-vjeçarit nga Vora.

Ahmet Dedej kishte fotografuar edhe vajzën e vet duke kryer marrëdhënie seksuale me burrin e saj, madje në kompjuterin e tij u gjetën edhe foto të mbesës së tij minorene.

Gazeta “Shqip” shkruan se pas ekspertizës që iu bë kompjuterit të 68-vjeçarit nga specialistët shqiptarë dhe italianë, në të rezultuan në total 52 fotografi me përmbajtje pornografike, kryesisht të vajzave të mitura.

Pedofili u ekstradua disa ditë më parë, pasi nënë e 14- vjecares italiane iu drejtua për ndihmë policisë. Sipas saj, shqiptari i kërcënonte minorenen aso kohe 12 vjeç se do i publikonte foto nudo, nëse ajo nuk vazhdonte të zhvishej kur fliste me të në Facebook.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...