Published On: 6 Gusht, 2017

PDK vazhdon javën e tretë të konferencave, cak VV dhe Shpend Ahmeti

Partia Demokratike e Kosovës, selia qendrore në Prishtinë ka njoftuar se do të mbajë konferencë për media në orën 13:00.

Nuk është bërë e ditur se për çka saktësisht do të bëhet fjalë në konferencën e thirrur për në orën 13:00 nga Partia Demokratike e Kosovës, dega në Prishtinë, mirëpo tash e disa ditë kjo degë e kishte cak Vetëvendosjen dhe Shpend Ahmetin, njofton Gazeta Express.

Konferenca mbahet në Zyrat e selisë qendrore të PDK’së.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...