Published On: 23 Shkurt, 2016

PDK, të premten Thaçi zgjedhet president

Partia Demokratike e Kosovës ka mbledhur kryesinë dhe deputetët e grupit të vet parlamentar.

Në këtë mbledhje, është vendosur që seanca për zgjedhjen e Thaçit president të mbahet ditën e premte, në orën 11:00.

Burime të Republika.info brenda kësaj mbledhje, kanë treguar se propozimi për këtë ditë ka ardhur prej kryesisë dhe është aprovuar unanimisht.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...