Published On: 25 Shkurt, 2016

PDK e Prizrenit: Festa do të jetë më e madhe se protesta

Partia Demokratike e Kosovës në degën në Prizren ka njoftuar të gjithë anëtarët dhe simpatizantët e Partisë Demokratike të Kosovës për nisjen që do të bëhet nga Prizreni për sipas tyre zgjedhjen e Hashim Thaçit president, transmeton Klan Kosova.

Më poshtë është komunikata e dërguar nga dega e PDK-së në Prizren:

Njoftohen të gjithë Anëtarët dhe Simpatizantët e Partisë Demokratike të Kosovës në Prizren, se nesër me datë 26.02.2016, nga ora 9:00, nga parkingu i 4 Kullave në Bazhdarhane, bëhet nisja me autobusë në mënyrë të organizuar, për të shkuar bashkarisht në Prishtinë, dhe për të festuar zgjedhjen e Kryetarit të PDK-së, Hashim Thaçi, për President të Republikës së Kosovës.

Prizreni përherë do ta dëshmoj fuqishëm mbështetjen për Ju!
Festa do të jetë më festive se protesta.

Urime dhe Suksese PRESIDENT!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...