Published On: 17 Prill, 2016

PD dhe LSI, një dashuri që nuk shuhet!

PD dhe LSI mund të jenë në opozitë me njëra tjetrën, por jashtë saj eksponentët përkatës janë miq dhe shkojnë shumë mirë.

Rasti është përshembull, ministri i drejtësisë Ylli Manjani dhe sekretarja për marrëdhinet me publikun Grida Duma, të cilët janë fotografuar të përqafuar nga fotografi Endrit Mërtiri gjatë një aktiviteti ku kanë qenë të dy të pranishëm.

Në çdo rast të dy nga zërat “agresivë” të artikulimit politik në partitë përkatëse, duket se jashtë kamerave nuk e kanë aspak këtë qasje ndaj njëri tjetrit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...