Published On: 29 Maj, 2017

Pasi u zgjua nga gjumi, kuptoi se kush e ka dërguar të dehur në shtëpi (Foto)

  • Adoleshenti nga Australia i njohur vetëm si Reece, kur ka parë fotografinë në telefon, ka kuptuar se atë e kanë shoqëruar dy policë deri në shtëpi, sepse ishte shumë i dehur.

Mbrojtësit e rendit e kanë ndihmuar të gjente shtëpinë dhe të shtrihet në shtrat, më pas ia kanë lënë një kujtim për ta mbajtur mend këtë moment, transmeton Telegrafi.

“Po shikoja nëpër telefon, kur pashë këta dy njerëz të buzëqeshur, që më ndihmuan kur nuk kisha vetëdije. Ata janë legjendarë”, ka shkruar Reece lidhur me rastin.

Komentuesit i kanë vlerësuar lartë policët, të cilët tejkaluan obligimet e veta dhe nuk e lanë në rrugë të dehur që është i ri në moshë.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...