Published On: 26 Prill, 2016

Pasi u shkarkua nga puna, e shkatërroi aeroplanin me eskavator!

Punëtori i mërzitur në aeroport vendosi të marrë hak për shkarkimin e tij nga puna duke e shkatërruar një aeroplan të parkuar.

Pasi u shkarkua, një ish-punonjës shkoi me një ekskavator dhe filloi të shkatërrojë një avion të linjës ajrore ruse UTair, transmeton Telegrafi.

Gjykuar nga pamjet, duket se aeroplanit i ishte shkatërruar kabina.

 Sipas medieve të huaja, bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në Rusi. /Telegrafi/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...