Published On: 31 Maj, 2016

Pasaniku Armand Duka takon Kombëtaren me një super-orë, ja sa kushton (FOTO)

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armando Duka terksa takoi lojtarët e kombëtare në Bad Walstendorf të Austrisë përpara miqësores ndaj Katarit, ran ë sy për orën e shtrenjtë që mbante në dorë.

Firma e orës është “Rolex” dhe modeli është “Yacht Master II 2 18k Yellow Gold”, e cila kushton 32,600 dollarë.

ora4

President Armand Duka i bashkohet ekipit Kombetar Shqiptar te futbollit ne Bad Waltersdorf,  i vendosur ne resortin Thermal & Golf Hotel Bad Waltersdorf ne Austri, per fazen pergatitore per Euro 2016 qe do te zhvillohet ne France.  29 Maj 2016
President Armand Duka i bashkohet ekipit Kombetar Shqiptar te futbollit ne Bad Waltersdorf, i vendosur ne resortin Thermal & Golf Hotel Bad Waltersdorf ne Austri, per fazen pergatitore per Euro 2016 qe do te zhvillohet ne France.
29 Maj 2016

ora1ora3

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...