Published On: 13 Qershor, 2016
Bota |

Pas sulmit të ISIS në klubin e homoseksualëve në Orlando, policia azbulon diçka të tmerrshme në Los Anxhelos

Disa orë pas asaj që ndodhi në Orlando, e që po konsiderohet të jetë sulmi më vdekjeprurës terrorist në tokën e SHBA-së, që nga 9/11, autoritetet kanë arrestuar një burrë tjetër me eksploziv të mundshëm dhe armë, njofton Klan Kosova.

Autoritetet në Santa Monica kanë gjetur eksploziv të mundshëm si dhe armë përplot municion në makinën e një njeriu i cili u tha atyre se ai ishte nisur për tek festivali Los Angeles Pride në West Hollywood.

Makina e cila u ndalua kishte targa indiane dhe njeriu ka deklaruar se do të merrte pjesë në ngjarjen e këtij festivali këtë fundjavë, njofton Klan Kosova. Sipas burimeve, ende nuk dihet nëse ky person kishte të bënte me sulmet nga të shtënat në klubin e homoseksualëve në Orlando.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...