Published On: 24 Prill, 2017

Pas Serbisë droni me flamur trondit Maqedoninë. Ja çka ndodhi sot në mes të Shkupit (FOTO)

Një dron sot ka tronditur maqedonasit në mes të Shkupit. Droni me flamurin e Shqipërisë së Madhe është paraqitur në ndeshjen në mes Çairit dhe Vardarit, njofton TetovaSot.

Droni nga me flamurin “Autochthonous”, është marrë si provokim nga ana e maqedonasve.

Vlen të theksohet se po i njëjti flamur valoi edhe në ndeshjen eliminatore Serbi-Shqipëri në mes Beogradit që ndodhi para dy vitesh, dhe i cili shkaktoi incident dhe trazira në Beograd, dhe gjë e cila shkaktoi edhe ndërperjen e ndeshjes./TetovaSot

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...