Published On: 15 Qershor, 2016

Pas rikthimit të lëndës nga Apeli, reagon ish-ministri Astrit Haraqija

Pas vendimi të Gjykatës së Apelit që të kthehet në rigjykim rasti i dy ish-ministrave të Kulturës, Astrit Haraqija dhe Veton Beqiri, është ish-ministri Haraqija i cili ka reaguar përmes një statusi në Facebook.
Astrit Haraqija ka postuar këtë lajm për vendimin ndaj tij në Facebook ku edhe ka thënë se do të tregohet i durueshëm.

Ky është postimi i plotë nga Haraqija:

 Zoti është i madhë.
Koha është ari.

Durim.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...