Published On: 16 Qershor, 2017

Pas një mosmarrëveshje burri rreh gruan në Prishtinë

Nga raporti 24 orësh i Policisë së Kosovës, është bërë e ditur se të enjten në Prishtinë është raportuar një rast i dhunës ndaj femrës.
Viktima femër ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj – i dyshuari mashkull, transmeton Express.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

“Nuk raportohet për të arrestuar, me vendim te prokurorit rasti shkon ne procedure të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...