Published On: 31 Korrik, 2016

Pas ndarjes, Blero bën tatuazh fytyrën e Afronës? (FOTO)

Blero po i jep kahje krejt tjetër sagës së tij me Afrona Dikën.

Çifti që sigurt ka pësuar një krisje dhe po shkon drejt ndarjes definitive, duket se po e përjeton keq.

Vet Blero në llogarinë e tij në Snapchat ka postuar dorën me tatuazhin e një fytyre që është si e Afronës, shkruan Telegrafi.

Blero deri sot nuk e ka zbuluar këtë detaj.

Ende nuk dihet nëse Blero vërtet ka bërë tatuazh Afronën, apo është dora e ndonjë miku të tij që ka të dashur të ngjashmë me Afronën.

blero

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...