Published On: 7 Tetor, 2016

Partnerët e koalicionit opozitar, Ramush Haradinaj dhe Fatmir Limaj do të dalin sot, në një konferencë të thirrur për medie, në orën 12:00. “Kryetarët e AAK-së, Ramush Haradinaj dhe ai i Nisma-s për Kosovën, Fatmir Limaj, sot në orën 12, në selinë qendrore të AAK-së në Prishtinë do të mbajnë konferencë shtypi”, njofton AAK-ja. Kjo konferencë është thirrur pak orë nga nisja e seancës së Kuvendit, e paraparë të nisë në orën 15:00, në të cilën do të votohet për projektligjin për ‘Trepçën’.

Partnerët e koalicionit opozitar, Ramush Haradinaj dhe Fatmir Limaj do të dalin sot, në një konferencë të thirrur për medie, në orën 12:00.

“Kryetarët e AAK-së, Ramush Haradinaj dhe ai i Nisma-s për Kosovën, Fatmir Limaj, sot në orën 12, në selinë qendrore të AAK-së në Prishtinë do të mbajnë konferencë shtypi”, njofton AAK-ja.

Kjo konferencë është thirrur pak orë nga nisja e seancës së Kuvendit, e paraparë të nisë në orën 15:00, në të cilën do të votohet për projektligjin për ‘Trepçën’.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...