Published On: 18 Maj, 2017

Partia Socialiste thërret në mbledhje urgjente aleatët/ Çfarë po ndodh?

Ditët e fundit ngjarjet politike në vend, po marrin kthesa të papritura. Takime të njëpasnjëshme dhe shumë pak detaje. Mësohet se Partia Sociliste sot në orën 17:00 ka thërritur në një takim urgjent aleatët e saj. Mbledhja mësohet se do të ketë në fokus marrëveshjen e arritur ditën e djeshme mes Ramës dhe Bashës. Ndërsa takimi mes tyre vazhdon ende që prej orës 10:00 të paradites. Ndërkohë edhe Basha ka thërritur aleatët pas takimit me Ramën.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...