Published On: 18 Mars, 2016

Partia e Millosheviqit e nis fushatën në Kosovë, për zgjedhjet e Serbisë

Partia Socialiste e Serbisë, e ish-presidentit të ndjerë, Slobodan Milosheviq, e ka hapur, edhe në Kosovë, fushatën për zgjedhjet parlamentare të Serbisë, që mbahen më 24 prill.

SPS ka formuar shtabin zgjedhor, të cilit i prin një person me emrin e njëjtë si të ish-kryetarit, Sllobodan Millosheviq, transmeton Klan Kosova.

Me këtë rast, është miratuar plani operativ i aktiviteteve parazgjedhore.

“Duhet të bëhen sa më tepër kontakte me votuesit, të cilëve, në takimet e përditshme, duhet thënë se SPS është partneri i tyre më i besueshëm në betejën për mbijetesën e serbëve ne hapësirat e Kosovës e Metohisë”, thuhet në kumtesën e kësaj partie.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Edhe partia e sulltan mehmetit njejt thotë:

    Edhe partia e sulltan mehmetit me ne krye ferid aganin po punon dhe bepron ne kosove lirshem sikur kjo e qenefit millosheviq.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...