Published On: 16 Korrik, 2016

Parlamenti turk mblidhet në seancë të jashtëzakonshme

Parlamenti turk është duke zhvilluar mbledhje të jashtëzakonshme të thirrur nga kryeministri Binaly Yildirim.

Seanca është thirrur për të diskutuar tentimin e së premtes mbrëma për grushtet dhe mbledhja po mbahet në godinën e parlamentit, që mbrëmë ishte cak i sulmeve të puçistëve.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...