Published On: 13 Qershor, 2016

Parku i qytetit në Deçan, kopsht kafshësh

Parku i qytetit në Deçan, mes dy lapidarëve të heronjve Sali Çekaj dhe Luan Haradinaj, vend mrizimi të lopëve dhe kullosjes.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...