Published On: 24 Shkurt, 2016

Parisi synon transferimin e yllit të Liverpoolit

  • Paris Saint-Germaini raportohet se gjatë verës do të bëjë ofertë për Roberto Firminon e Liveproolit.

Mesfushori brazilian u transferua në Anfield nga Hoffenheimi për 29 milionë funte.

Firmino raportohet se është caku kryesor i PSG-së për ta përforcuar sulmin, i cili tashmë përbëhet nga Zlatan Ibrahimoviqi, Edinson Cavani dhe Angel Di Maria.

24-vjeçari ka realizuar 6 gola në Premier Ligë në 23 paraqitje.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...