Published On: 23 Qershor, 2016

Parashikimi i motit për ditën e sotme (Foto)

Në Kosovë edhe sot do të kemi një ditë të nxehtë dhe me diell.

Në mëngjes, temperaturat do të jenë nga 18 deri në 26 gradë Celsius, ndërkaq ato gjatë ditës do të rritën deri në 31 gradë Celsius, sipas The Weather Chanel.

Këto janë temperaturat:

 moti
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...