Published On: 13 Shkurt, 2016

Paralajmëron Albin Kurti: Do ta thyejmë rekordin me protestues më 17 shkurt

Deputeti i Vetëvendosjes, Albin Kurti ka thënë se me datën 17 do të jetë një protestë masive në Prishtinë. Ai madje pretendon se do të thyejnë rekord me numrin e protestues.
“Duhet ta thyejmë rekordin e protestës së 17 shkurtit, pasi që ajo në janar ishte më e madhja në Kosovë. Sigurisht që ka protesta më të mëdha para luftës, por e pas luftës ishte ajo e muajit”

“Asnjë goditje askush nuk ia ka dhënë Serbisë, ashtu siç ia ka dhënë opozita e bashkuar. Sot Zajednica ka vdekur dhe obligim i joni është që ajo nuk duhet të ngrihet”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...