Published On: 20 Prill, 2016

Paralajmërohet publikimi i bombave të vjetra para Parlamentit

Si duket qytetarët e grumbulluar sonte para Parlamentit nuk e kanë ndërmend të lëvizin në ndonjë drejtim tjetër, të paktën deri në këtë moment, njofton Zhurnal.

Protestuesit të përkrahur edhe nga parti opozitare bëjnë thirje të ndryshme kundër partisë së Gruevskit dhe presidentit Ivanov derisa flitet se sonte para Parlamentit do të publikohen edhe njëherë bombat e vjetra që lideri i LSDM-së Zaev i kishte publikuar muaj më parë, transmeton Zhurnal.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...