Published On: 2 Prill, 2016

Papjekuri politike e kundërthënëse e opozitës (Video)

  • Ende pa u bërë publike data e zgjedhjeve, partitë politike në vend, kanë filluar të bëjnë llogaritjet për të marrë pushtetin.

Madje, dy partitë opozitare, Vetëvendosje dhe AAK, kanë përmendur edhe propozime konkrete dhe alternativa të përbashkëta – propozime këto që janë kundërshtuar nga të dy këto parti, raporton KTV.

Por, kjo nguti e partive opozitare, po shihet si papjekuri politike nga analistët politikë në vend.

Imer Mushkolaj, i cili beson se tashmë blloku opozitar është ndarë, thotë se më së shumti kanë pësuar qytetarët nga situata politike e kohëve të fundit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...