Published On: 19 Prill, 2016

Paparazzi zbulon vilën super-luksoze të “Rektores së Shullazit” (Foto)

Paparazzi i Opozita.com ka mundur të sigurojë disa foto nga vila luksoze e kandidates për rektore në Universitetin e Tiranës, Klodeta Dibra.

Dibra, mikeshe e Edi Ramës dhe anëtare e këshillit bashkiak për PS-në, është aktualisht dekane e Fakultetit të Gjuhëve të Huaja, por nëse sheh fotot e viles e ke të vështirë të kuptosh se si e justifikon të gjithë këtë pasuri rektorja e Shullazit.

Znj.Dibra e ka për detyrë ti tregojë pedagogëve, studentëve dhe të gjithë shqiptarëve se si e ka vënë të gjithë këtë pasuri… /Opozita.com/vila1vila2vila3

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...