Published On: 28 Shkurt, 2016

Pantina: Arresti shtëpiak bëhet më i lehtë kur të vizitojnë njerëz të dashur

Deputetja e Vetëvendosjes, Shqipe Pantina e cila ndodhet në arrest shtëpiak përmes një fotografie që ka publikuar në rrjetin social Facebook, tregon se në shtëpinë e saj e kanë vizituar ish-lideri  i VV-së, Albin Kurti dhe nënkryetari i VV-së, Driton Çaushi.

Për shkak të veprimeve të saj brenda Kuvendit të Kosovës në seancën e fundit për zgjedhjen e presidentit, Gjykata Themelore e Prishtinës ka vendosur që Shqipe Pantinës t’ia caktojë masën e arrestit shtëpiak prej 30 ditësh.

“Arresti shtëpiak bëhet më i lehtë kur të vizitojnë njerëz të dashur”, ka shkruar Pantina.

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...