Published On: 10 Janar, 2016

Pankarta më interesante në protestën e djeshme

Një pankartë interesante e protestës së djeshme e opozitës po qarkullon në rrjetet sociale, ku shihet kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, zëdhënësi i tij, Hashim Thaçi dhe kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli.

Po ashtu, një fotografi interesante është ajo e deputetit të Vetëvendosjes, Fisnik Ismaili, ku shihet një i moshuar duke e puth në faqe./KosovaPress/

11214136-10156418947205191-871846162975417101-n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...