Published On: 7 Gusht, 2016
Bota |

Panik në Gjermani, një person i armatosur brenda një restoranti

Një person i armatosur është mbyllur brenda një restoranti në Gjermaninë Perëndimore teksa policia është vendosur në gatishmëri të lartë dhe pritet të hyjë brenda në ndërtesë.

Mediat flasin për një person të mbuluar në gjak që thuhet se është i fshehur brenda restorantit në Saarbruecken.

Menaxheri i restorantit dhe stafi thuhet se kanë dalë jashtë reastorantit duke ulëritur në rrugë.

Negociatorët e trajnuar janë duke folur me njeriun që ka mbetur brenda në restorant, i cili nuk besohet të ketë marrë ndonjë peng.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...